Kontakt Grieghallen

Edvard Griegs Plass 1,
5015 BERGEN
Norge/Norway
Org. Nr.  920 945 554

Tlf sentralbord: 55 21 61 00
post@grieghallen.no

Billettkontoret i Grieghallen

Tlf: 55 21 61 70
post@revyogteater.no

Det fysiske billettkontoret er for tiden stengt
Revy&Teaterservice kan kontaktes mandag – fredag 10.00-13.00.

Kontaktpersoner i Grieghallen

Ved henvendelser vedrørende leie av Grieghallen, ta kontakt med våre prosjektledere direkte. 

Administrasjon

Marianne Lerøen Tande

Marianne Lerøen Tande

ØKONOMISJEF

55 21 61 11

970 99 565

marianne.tande@grieghallen.no

Salg/Marked

Lisbeth Mundheim Hofstad

Lisbeth Mundheim Hofstad

SALGS- OG MARKEDSSJEF

55 21 61 18

416 44 273

lisbeth.hofstad@grieghallen.no

Erik Trøstaker

Erik Trøstaker

SALGSKONSULENT

55 21 62 15

977 89 025

erik.trostaker@grieghallen.no

Prosjektleder

Reidar Skjolden

Reidar Skjolden

ARRANGEMEMENTSSJEF

55 21 62 08

958 64 788

reidar.skjolden@grieghallen.no

Prosjektleder

Elisabeth Hopsdal Brattebø

Elisabeth Hopsdal Brattebø

PROSJEKTLEDER

55 21 61 17

975 90 607

elisabeth.hopsdal@grieghallen.no

Prosjektleder

Arrangementsstøtte

Trond Olav Strømme

Trond Olav Strømme

DRIFTS- OG VEDLIKEHOLDSSJEF

55 21 62 05

900 40 414

trond.stromme@grieghallen.no

Terje Ellefsen

Terje Ellefsen

DRIFTSTEKNIKER & IT

55 21 62 13

907 27 816

terje.ellefsen@grieghallen.no

Zoran Sivcevic

Zoran Sivcevic

ARRANGEMENTKOORDINATOR

55 21 61 19

908 26 433

zoran.sivcevic@grieghallen.no

Styremedlemmer

Agnar Langeland

Agnar Langeland

STYRELEDER

agl@advokatlangeland.no

Nina Skage

Nina Skage

STYREMEDLEM

nina@vestcorp.no

Roy-Eddy Lie

Roy-Eddy Lie

STYREMEDLEM

roy.eddy@liegruppen.no

Tor André Ljosland

Tor André Ljosland

STYREMEDLEM

taljosland@gmail.com

 Halldis Rønning

Halldis Rønning

STYREMEDLEM

halldisronning@yahoo.com

Silje Gripsrud

Silje Gripsrud

STYREMEDLEM

silje.gripsrud@dns.no

Vincent Mrimba

Vincent Mrimba

STYREMEDLEM

Vincent.Mrimba@bergen.kommune.no