Kontakt Grieghallen

Edvard Griegs Plass 1,
5015 BERGEN
Norge/Norway
Org. Nr.  920 945 554

Tlf sentralbord: 55 21 61 00
post@grieghallen.no

Billettkontoret i Grieghallen

Tlf: 55 21 61 50
Grupper/hotellpakker: 09 901
post@revyogteater.no

Mandag - fredag kl. 10.00 - 17.00
Torsdag kl. 10.00 - 19.30
Lørdag kl. 11.00 - 14.00

Åpent 1 time før forestillinger

Kontaktpersoner i Grieghallen

Ved henvendelser vedrørende leie av Grieghallen, ta kontakt med våre prosjektledere direkte. 

Administrasjon

Marianne Lerøen Tande

Marianne Lerøen Tande

ØKONOMISJEF

55 21 61 11

970 99 565

marianne.tande@grieghallen.no

Salg/Marked

Lisbeth Mundheim Hofstad

Lisbeth Mundheim Hofstad

SALGS- OG MARKEDSSJEF

55 21 61 18

416 44 273

lisbeth.hofstad@grieghallen.no

Erik Trøstaker

Erik Trøstaker

SALGSKONSULENT

55 21 62 15

977 89 025

erik.trostaker@grieghallen.no

Prosjektleder

Reidar Skjolden

Reidar Skjolden

ARRANGEMEMENTSSJEF

55 21 62 08

958 64 788

reidar.skjolden@grieghallen.no

Prosjektleder

Elisabeth Hopsdal Brattebø

Elisabeth Hopsdal Brattebø

PROSJEKTLEDER

55 21 61 17

975 90 607

elisabeth.hopsdal@grieghallen.no

Prosjektleder

Arrangementsstøtte

Trond Olav Strømme

Trond Olav Strømme

DRIFTS- OG VEDLIKEHOLDSSJEF

55 21 62 05

900 40 414

trond.stromme@grieghallen.no

Terje Ellefsen

Terje Ellefsen

DRIFTSTEKNIKER & IT

55 21 62 13

907 27 816

terje.ellefsen@grieghallen.no

Zoran Sivcevic

Zoran Sivcevic

ARRANGEMENTKOORDINATOR

55 21 61 19

908 26 433

zoran.sivcevic@grieghallen.no

Styremedlemmer

Agnar Langeland

Agnar Langeland

STYRELEDER

agl@advokatlangeland.no

 Hilde Magnusson

Hilde Magnusson

STYREMEDLEM

hilde.magnusson@hfk.no

Roy-Eddy Lie

Roy-Eddy Lie

STYREMEDLEM

roy.eddy@liegruppen.no

Anders Skoglund

Anders Skoglund

STYREMEDLEM

venstreanders@gmail.com

 Halldis Rønning

Halldis Rønning

STYREMEDLEM

contact@halldisronning.com

Kari Foseid Aakre

Kari Foseid Aakre

STYREMEDLEM

Kari.aakre@osteroy.kommune.no

Bjørn Laastad

Bjørn Laastad

STYREMEDLEM

blaa@statoil.com