Wallmans On Tour 2025 Dinnershow

Få billetter

Arrangementet er gjennomført

Se kommende arrangementer

Aldersgrense 

20 år

Varighet 

Showet er ferdig ca. kl. 23.30, deretter DJ og bar til kl. 01.00 – alle ute kl. 01.30😊

Gruppebestilling 

Grupper over 20 personer: Ring 55216170

Rullestol/ledsager 

Det er ingen rabatt for ledsager

Annet 

Det er 14- og 20-mannsbord i salen.

Kjøpte billetter refunderes ikke

Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev


WALLMANS ON TOUR – JUBILEUMSSHOW!

Wallmans feirer 25 år i Norge!

Bli med på en helt spesiell kveld når Wallmans feirer sitt 25-årsjubileum i Norge med et spektakulært show!

Vi inviterer deg til en kveld fylt med fantastiske opplevelser og en feststemning uten sidestykke. Med Wallmans On Tour får du et komplett dinnershow! Skandinavias største og råeste! En opplevelse der god mat, musikk og underholdning smelter sammen til en uforglemmelig kveld. Vi byr på et unikt show med 10 ulike shownumre, hvor hvert nummer skaper magi på sin egen måte.

Denne kvelden tar deg med på en magisk reise gjennom musikkens verden. Fantastiske artister i imponerende kostymer, fengende musikk og nervepirrende akrobatikk. Vår dyktige konferansier sørger for at stemningen holdes på topp gjennom hele kvelden. Gjestene blir en del av showet, og det bygges opp mot en spektakulær finale, som setter stemningen for et heftig AFTERPARTY etter at showet er slutt.

Vi elsker å feire livets store øyeblikk! Hvis du har bursdag, bryllupsdag eller en annen spesiell anledning, gir vi deg kanskje en ekstra spesiell oppmerksomhet denne kvelden.

Sikre deg billetter til Wallmans 25-årsjubileum og bli med på en helaften du aldri vil glemme!

Velkommen!

Program:

Kl.18:00 – Dørene åpnes (apertif)

Kl.19:15
Dørene til Peer Gynt-salen åpnes
Wallmans On Tour Show
3 retters meny serveres

Kl. 23:30
Afterparty med DJ Thorbjørn Mjøs

Kl. 01:00
Kvelden avsluttes. 

Meny

Forrett: Syltet rødbeter, Snøfrisk med dill og sitron zest, marinert romano salat, dillchips fra Frosta

Allergener: Laktose, sulfitt, soya

Hovedrett: Kalkunbryst bakte rotfrukter med timian og svartkål, urtebakte småpoteter, paprikasaus

Allergener: Selleri

Dessert:

Sitronfromasj, kjeks, multekompott og revet mørk sjokolade 

Allergener: Egg, laktose, sulfitt, gluten

Ved allergier vennligst ta kontakt i god tid på forhånd på e-post catering@debergenske.no.