Våre lokaler

Dovregubbens Hall i Grieghallen

Dovregubbens Hall

Dovregubbens Hall er Bergens største festlokale med plass til inntil 2000 gjester. Dovregubbens hall er det øverste nivået i parkeringsanlegget som ligger i tilknytning til Grieghallen. Med sine 3500 kvadratmeter er dette Bergens største festlokale med plass til 2000 spisende gjester.

  • Kapasitet
  • Festarrangement: 2000
  • Areal
  • 3500 m2
Alle lokaler
  • Kapasitet
  • Standard: 2000
  • Areal
  • 3500 m2
Alle lokaler

Vi skreddersyr ditt arrangement

Kontakt oss

Reidar Skjolden

Reidar Skjolden

ARRANGEMEMENTSSJEF

55 21 62 08

reidar.skjolden@grieghallen.no

Ragnhild Hauso

Ragnhild Hauso

PROSJEKTLEDER

55 21 61 12

ragnhild.hauso@grieghallen.no

Elisabeth Hopsdal Brattebø

Elisabeth Hopsdal Brattebø

PROSJEKTLEDER

55 21 61 17

elisabeth.hopsdal@grieghallen.no

Endre Roti

Endre Roti

PROSJEKTLEDER

55 21 61 60

endre.roti@grieghallen.no

Ivanna Petrova

Ivanna Petrova

PROSJEKTLEDER

55 21 62 14

ivanna.petrova@grieghallen.no

Linda Vorraa

Linda Vorraa

PROSJEKTLEDER

55 21 62 17

linda.vorraa@grieghallen.no

Erik Trøstaker

Erik Trøstaker

SALGSKONSULENT

55 21 62 15

erik.trostaker@grieghallen.no

Lisbeth Mundheim Hofstad

Lisbeth Mundheim Hofstad

SALGS- OG MARKEDSSJEF

55 21 61 18

lisbeth.hofstad@grieghallen.no