Dovregubbens Hall i Grieghallen

Dovregubbens Hall

Dovregubbens Hall er Bergens største festlokale med plass til inntil 2000 gjester. Dovregubbens hall er det øverste nivået i parkeringsanlegget som ligger i tilknytning til Grieghallen. Med sine 3500 kvadratmeter er dette Bergens største festlokale med plass til 2000 spisende gjester.

Vi skreddersyr ditt arrangement

Kontakt oss

Reidar Skjolden

Reidar Skjolden

ARRANGEMENTSJEF

55 21 62 08

reidar.skjolden@grieghallen.no

Ragnhild Hauso

Ragnhild Hauso

PROSJEKTLEDER

55 21 61 12

ragnhild.hauso@grieghallen.no

Elisabeth Hopsdal Brattebø

Elisabeth Hopsdal Brattebø

PROSJEKTLEDER

55 21 61 17

elisabeth.hopsdal@grieghallen.no

Endre Roti

Endre Roti

PROSJEKTLEDER

55 21 61 60

endre.roti@grieghallen.no

Ivanna Petrova

Ivanna Petrova

PERMISJON / PROSJEKTLEDER

55 21 62 14

ivanna.petrova@grieghallen.no

Linda Vorraa

Linda Vorraa

PROSJEKTLEDER

55 21 62 17

linda.vorraa@grieghallen.no

Erik Trøstaker

Erik Trøstaker

SALGSKONSULENT

55 21 62 15

erik.trostaker@grieghallen.no

Lisbeth Mundheim Hofstad

Lisbeth Mundheim Hofstad

SALGS- OG MARKEDSSJEF

55 21 61 18

lisbeth.hofstad@grieghallen.no

Hanne Thunestvedt

Hanne Thunestvedt

Prosjektleder

+47 55 21 62 18

hanne.thunestvedt@grieghallen.no