Våre lokaler

Griegsalen i Grieghallen.

Griegsalen

Griegsalen er Bergens storstue med plass til mer enn 1600 personer i amfi. Scenegulvet i Griegsalen kan også benyttes til banketter og mottakelser.

  • Kapasitet
  • Sittende: 1636
  • Stående: 2188
  • Areal:
  • 1250 m2

Vi skreddersyr ditt arrangement

Kontakt oss

Erik Trøstaker

Erik Trøstaker

Salgskonsulent/Sales consultant

55 21 62 15

erik.trostaker@grieghallen.no

Lisbeth Mundheim Hofstad

Lisbeth Mundheim Hofstad

Salgs- og markedssjef/Sales and Marketing Director

55 21 61 18

lisbeth.hofstad@grieghallen.no

Ragnhild Hauso

Ragnhild Hauso

Prosjektleder/Project manager

55 21 61 12

ragnhild.hauso@grieghallen.no

Elisabeth Hopsdal Brattebø

Elisabeth Hopsdal Brattebø

Prosjektleder/Project manager

55 21 61 17

elisabeth.hopsdal@grieghallen.no

Reidar Skjolden

Reidar Skjolden

Arrangementssjef/ Director of Events

55 21 62 08

reidar.skjolden@grieghallen.no

Ivanna Petrova

Ivanna Petrova

Prosjektleder/Project manager

55 21 62 14

ivanna.petrova@grieghallen.no

Linda Vorraa

Linda Vorraa

PROSJEKTLEDER/PROJECT MANAGER

55 21 62 17

linda.vorraa@grieghallen.no

Endre Roti

Endre Roti

Prosjektleder/Project manager

55 21 61 60

endre.roti@grieghallen.no

Oddvar Eide

Oddvar Eide

Prosjektleder/Project manager

55 21 61 13

oddvar.eide@grieghallen.no