Våre lokaler

Lokalet Klokkeklang i Grieghallen.

Klokkeklang

Klokkeklang passer for mellomstore møter og parallelle sesjoner.

  • Kapasitet
  • Standard: 200
  • Areal
  • 170 m2
Alle lokaler
  • Kapasitet
  • Klasse: 130
  • Areal
  • 170 m2
Alle lokaler
  • Kapasitet
  • Kino: 170
  • Areal
  • 170 m2
Alle lokaler
  • Kapasitet
  • Bankett: 80
  • Areal
  • 170 m2
Alle lokaler
  • Kapasitet
  • Mottakelse: 200
  • Areal
  • 170 m2
Alle lokaler

Vi skreddersyr ditt arrangement

Kontakt oss

Erik Trøstaker

Erik Trøstaker

SALGSKONSULENT

55 21 62 15

erik.trostaker@grieghallen.no

Elisabeth Hopsdal Brattebø

Elisabeth Hopsdal Brattebø

PROSJEKTLEDER

55 21 61 17

elisabeth.hopsdal@grieghallen.no

Reidar Skjolden

Reidar Skjolden

ARRANGEMEMENTSSJEF

55 21 62 08

reidar.skjolden@grieghallen.no

Ivanna Petrova

Ivanna Petrova

PROSJEKTLEDER

55 21 62 14

ivanna.petrova@grieghallen.no

Linda Vorraa

Linda Vorraa

PROSJEKTLEDER

55 21 62 17

linda.vorraa@grieghallen.no

Ragnhild Hauso

Ragnhild Hauso

PROSJEKTLEDER

55 21 61 12

ragnhild.hauso@grieghallen.no

Endre Roti

Endre Roti

PROSJEKTLEDER

55 21 61 60

endre.roti@grieghallen.no

Lisbeth Mundheim Hofstad

Lisbeth Mundheim Hofstad

SALGS- OG MARKEDSSJEF

55 21 61 18

lisbeth.hofstad@grieghallen.no

Oddvar Eide

Oddvar Eide

PROSJEKTLEDER

55 21 61 13

oddvar.eide@grieghallen.no