Våre lokaler

Peer Gynt salen i Grieghallen

Peer Gynt-salen

Peer Gynt salen kan brukes til festarrangement, bankette, konserter, konferanser, dagsmøter, utstillinger og underholdning.

  • Kapasitet
  • Standard: 1200
  • Areal
  • 750 m2
Alle lokaler
  • Kapasitet
  • Mottakelse: 1200
  • Areal
  • 750 m2
Alle lokaler
  • Kapasitet
  • Klasserom: 530
  • Areal
  • 750 m2
Alle lokaler
  • Kapasitet
  • Kino: 700
  • Areal
  • 750 m2
Alle lokaler
  • Kapasitet
  • Bankett: 550
  • Areal
  • 750 m2
Alle lokaler

Vi skreddersyr ditt arrangement

Kontakt oss

Reidar Skjolden

Reidar Skjolden

ARRANGEMEMENTSSJEF

55 21 62 08

reidar.skjolden@grieghallen.no

Ragnhild Hauso

Ragnhild Hauso

PROSJEKTLEDER

55 21 61 12

ragnhild.hauso@grieghallen.no

Elisabeth Hopsdal Brattebø

Elisabeth Hopsdal Brattebø

PROSJEKTLEDER

55 21 61 17

elisabeth.hopsdal@grieghallen.no

Endre Roti

Endre Roti

PROSJEKTLEDER

55 21 61 60

endre.roti@grieghallen.no

Ivanna Petrova

Ivanna Petrova

PROSJEKTLEDER

55 21 62 14

ivanna.petrova@grieghallen.no

Linda Vorraa

Linda Vorraa

PROSJEKTLEDER

55 21 62 17

linda.vorraa@grieghallen.no

Erik Trøstaker

Erik Trøstaker

SALGSKONSULENT

55 21 62 15

erik.trostaker@grieghallen.no

Lisbeth Mundheim Hofstad

Lisbeth Mundheim Hofstad

SALGS- OG MARKEDSSJEF

55 21 61 18

lisbeth.hofstad@grieghallen.no